JooMix

sineklikwhatsapp Alo Sineklik : 0543 604 99 44   

Bakırköy Sineklik

BAKIRKÖY SİNEKLİK

Bakırköy Ücretsiz Sineklik Keşif Ölçüsü

Bakırköy ilçesi ve tüm mahallelerine ücretsiz sineklik keşif ölçüsü hizmetini konusunda uzman teknik ekiplerimiz aracılığı ile sunmaktayız.Ön bilgi almak anlamında sitemizdeki sineklik ölçü alma şemasından faydalanarak telefon,whatsapp veya e-mail aracılığıyla bilgilendirme ve sineklik fiyatları konusunda yardım alabilirsiniz.Bölgedeki ücretsiz keşif hizmetlerimiz aralıksız olarak devem etmektedir.

Ataköy 1. Mahallesi Sineklik, Ataköy 2-5-6. Mahallesi Sineklik, Ataköy 3-4-11. Mahallesi Sineklik, Ataköy 7-8-9-10 Mahallesi Sineklik, Basınköy Mahallesi Sineklik, Cevizlik Mahallesi Sineklik, Kartaltepe Mahallesi Sineklik, Osmaniye Mahallesi Sineklik, Sakızağacı Mahallesi Sineklik, Şenlikköy Mahallesi Sineklik, Yenimahalle Mahallesi Sineklik, Yeşilköy Mahallesi Sineklik, Yeşilyurt Mahallesi Sineklik, Zeytinlik Mahallesi Sineklik, Zuhuratbaba Mahallesi Sineklik

Bakırköy ve çevresi dışında hizmetiniz varmı ?

Sadece bu bölgede değil İstanbul un tüm ilçelerine ücretsiz keşif, ücretsiz ölçümlendirme, servis ve montaj hizmetlerimiz mevcuttur.Fiyatlandırma politikamız standart olup bölgelere göre değişiklik göstermez.Kaliteli hizmete tüm müşterilerimiz istanbulun bütün ilçe semt ve mahallelerinden aynı standat fiyatlara sahip olabilirler.

Sineklik Sistemlerinde garantiniz varmı ?

İmalat ve montaj hizmetlerini verdiğimiz tüm ürünler firmamız tarafından iki yıl garantimiz altındadır.Kullanıcı hatası dışındaki ,imalattan doğabilecek tüm arızalara karşı gerek parça değişimi gerek yenileme işlemleri firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Herhangi bir form veya belgeye ihtiyaç duymaksızın tüm servis verdiğimiz müşterilerimiz, müşteri takip programımız aracılığı ile siparişiniz girildiği andan itibaren kayıt altına alınarak garantiden faydalanmaya başlamaktadır.Belge saklama gibi bir sorumluluğunuz bulunmamaktadır.Herhangi bir sorun yaşamanız halinde firmamızla iletişime geçerek siparişi kimin adına verdiğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Tüm Sineklik modellerimiz 2 yıl garantilidir

 Sineklik ModelleriSineklik Modelleri
Sineklik Modelleri
Teknik Bilgiler

Orjinal ve patentli sineklik sistemleri

Uzman Kadromuz ile memnuniyet garantisi

Kargo ile gönderim ücretleri firmamıza aittir

Aras kargo ile sorunsuz hizmet

Profesyonel kadro ile teknik hizmet